Reklama [B] - Autopromocja
1,5 kilograma nielegalnych substancji nie trafi na rynek

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich i Drezdenka zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli około 1,5 kilograma marihuany. Gdyby narkotyki trafiły na rynek można by z nich przygotować półtora tys. porcji nielegalnych substancji o czarnorynkowej wartości 60 tys. złotych. Dzięki pracy kryminalnych ze Strzelec Krajeńskich i Drezdenka udało się przerwać nielegalny proceder. Zarzuty w dwóch sprawach usłyszeli dwaj mężczyźni.

Zwalczanie przestępczości narkotykowej wymaga od policjantów profesjonalizmu, wiedzy oraz często żmudnej, wielogodzinnej pracy. Tylko w ten sposób można dotrzeć do osób zajmujących się nielegalnym procederem, które często czynią sobie z tego stałe źródło dochodu. Dzięki skutecznej pracy policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej udaję się wielu takich przypadkach przerwać nielegalny proceder. Tylko w czasie ostatnich kilku tygodni policjanci ze Strzelec Krajeńskich i Drezdenka zabezpieczyli w dwóch sprawach prawie dwa kilogramy marihuany.

Pierwszy przypadek dotyczy mężczyzny, mieszkańca jednej z miejscowości w gminie Drezdenko. Dzięki pracy operacyjnej policjanci z Komisariatu Policji w Drezdenku ustalili, że mężczyzna na swojej posesji posiada narkotyki. Przeszukanie potwierdziło przypuszczenia mundurowych. W jednym z pomieszczeń, funkcjonariusze znaleźli 17 krzewów marihuany o wadze około 800 gramów. W sprawie zatrzymano właściciela posesji, któremu przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Dwa zarzuty dotyczące posiadania i uprawy marihuany usłyszał z kolei 22-latek, u którego na policjanci zabezpieczyli narkotyki i zlikwidowali nielegalną plantację. Mężczyzna swój nielegalny proceder prowadził w jednej z miejscowości w gminie Strzelce Krajeńskie. Również w tym przypadku kluczowa była praca operacyjna wykonana przez kryminalnych. Dzięki niej 22-latek został zatrzymany, usłyszał zarzuty, a narkotyki nie trafią na rynek.

 

Źródło KWP w Gorzowie Wielkopolskim

24-07-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Reklama 3

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.