Reklama [B] - Vendo Park
„Dachował” mając prawie 3 promile i uciekł do lasu. Pijanego kierowcę zatrzymała policjantka

 

Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miał 59-latek, który po doprowadzeniu auta do „dachowania”, uciekł do lasu. Próba uniknięcia odpowiedzialności nie powiodła się. W pościg za nim ruszyła policjantka, która po zatrzymaniu mężczyzny doprowadziła go do radiowozu. Kierowca przyznał się do prowadzenia samochodu. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (17 listopada) dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o „dachowaniu” pojazdu na trasie Bobrowice – Strużka (gmina Bobrowice). Gdy na miejsce przyjechał patrol krośnieńskiej drogówki, kierowcy już nie było. Z pomocą przyszedł świadek zdarzenia, który wskazał kierunek oddalenia się mężczyzny. W pościg za nim ruszyła policjantka, która po zatrzymaniu mężczyzny w kompleksie leśnym, doprowadziła go do radiowozu. 59-latek przyznał się do kierowania pojazdem, a następnie doprowadzenia do jego „dachowania”.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało, że w jego organizmie były prawie trzy promile alkoholu. Na miejsce wezwano załogę pogotowia ratunkowego, która zbadała mężczyznę. Nie doznał on żadnych poważnych obrażeń. Mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata oraz wysoka grzywna.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

19-11-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Reklama 3

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.