Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne na każdą okazję.
 II Wyścig Przełajowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz

W sobotę 6 stycznia w Lasku Wierzbnickim pod Myśliborzem odbył się II Wyścig Przełajowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz.  Gościem honorowym imprezy był Lech Piasecki, wychowanek Orląt Myślibórz.

W wyścigu startowało 46 zawodników z kilku klubów m.in. Spartherm POM Strzelce Kraj., FSD Sport Strzelce Kraj., Szczepan Bike Zwierzyn czy też Mistrzowskich Rowerów Lecha Piaseckiego Gorzów.

W kategorii mężczyzn pierwszy na metę przyjechał Wojciech Cieniuch z Piasta Szczecin, przed Rafałem Chmielem z FSD Sport i Andrzejem Woroną z Murdza Bike-Coach Słubice. W kategorii kobiet pierwsza była Barbara Borowiecka ze Szczepan Bike, przed Martą Balcerzak z Mistrzowskich Rowerów Lecha Piaseckiego i Weronika Paziewicz z Spartherm POM.

Wszystkim Zawodniczkom i Zawodnikom serdecznie gratulujemy startu i pokonania tej wymagającej trasy. Licznie przybyłym kibicom dziękujemy za gorący doping. Szczególne podziękowania składamy znakomitym gościom, w szczególności: Lechowi Piaseckiemu z Małżonką, Kazimierzowi Frańczukowi, Zbigniewowi Głębockiemu, Kazimierzowi Szczepaniakowi, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Na koniec serdeczne podziękowania należą się pomysłodawcom i organizatorom imprezy panu Maciejowi Iwce i Wiesławowi Pikoszowi.  Dzięki Waszej inicjatywie i zaangażowaniu Myślibórz ponownie był świadkiem sportowego wydarzenia na miarę oczekiwań zawodników i kibiców.

Źródło: UM Myślibórz
Foto: Anna Maria Zagroda oraz Karol Korniak

10-01-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.