Podejrzany o usiłowanie zabójstwa tymczasowo aresztowany na 3 miesiące - sprawa Prokuratury Rejonowej w Myśliborzu.

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Myśliborzu, Sąd Rejonowy w Myśliborzu zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy wobec mężczyzny podejrzanego o to, że w dniu 5 lutego 2019 r. w Myśliborzu działając z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia pokrzywdzonego ugodził go kilkukrotnie nożem w okolice brzucha, klatki piersiowej i twarzy, lecz zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na ucieczkę pokrzywdzonego, tj. o czyn z art. 13 § 1 kk w zw. z art. 148 § 1 kk i inne.

Z ustaleń postępowania wynika, że w dniu 5 lutego 2019 r. pokrzywdzony wraz z dwójką znajomych spożywał alkohol. W pewnym momencie podejrzany zaczął zachowywać się agresywnie, zaś po chwili chwycił nóż kuchenny, którym kilkukrotnie ugodził pokrzywdzonego zadając jemu ciosy między innymi w okolice brzucha powodując rany cięte. Raniony mężczyzna zdołał uciec z mieszkania, a następnie poprosił napotkaną osobę o wezwanie Pogotowia.

Na skutek sprawnych działań funkcjonariuszy Policji, podejrzany został zatrzymany, a następnie na wniosek prokuratora – tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Za zarzucane podejrzanemu przestępstwo na podstawie art. 148 § 1 kk grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 8 lat, kara 25 lat pozbawienia wolności albo dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: szczecin.po.gov.pl

11-02-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Witaj panie i pani
  Szukasz pożyczki? Prowadzić firmę lub prowadzić działalność gospodarczą lub kupić mieszkanie albo spłacić swój dług. Moi doradcy finansowi we współpracy z bankami. Oferujemy kredyt w ciągu 72 godzin; Słyszałem, że dajesz. Mamy usługi.
  - KREDYT OSOBISTY
  - KREDYT NIERUCHOMOŚCI
  - KREDYTY MIESZKANIOWE
  - KREDYT SAMOCHODOWY
  - ZWROT DŁUGU
  - KREDYT KAPITAŁOWY I ARTYSTYCZNY
  - Inne kredyty itp.
  Nasza stopa procentowa wynosi 3%, możesz skontaktować się z nami przez e-mail. Co najmniej 10 000 PLN, do 900 000 PLN Na wnioski kredytowe;
  E-mail: „leber.p@yahoo.com”
  Whatsapp: +33751364257
MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.