Akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków – sprawa Prokuratury Rejonowej w Myśliborzu.

Prokurator Rejonowy w Myśliborzu skierował do Sądu Rejonowego w Myśliborzu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, któremu zarzucono to, że w dniu 18 września 2019r. posiadał wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, znaczną ilość środka odurzającego i substancji psychotropowych w postaci marihuany o łącznej wadze 460,64 gram, amfetaminy o łącznej wadze 97,09 gram oraz 3-CMC o wadze 0,54 grama, czyniąc w ten sposób przygotowania do wprowadzenia do obiegu znacznych wyżej wymienionych ilości środka odurzającego i substancji psychotropowej, tj. o czyn z art. 62 ust. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o przeciwdziałaniu narkomanii w zb. z art. 57 ust. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o przeciwdziałaniu narkomanii, 

Prokuratura Rejonowa w Myśliborzu nadzorowała postępowanie w przedmiotowej sprawie. W dniu 8 września 2019r. podczas przeszukania samochodu należącego do podejrzanego  funkcjonariusze policji ujawnili karton i reklamówkę z zawartością suszu roślinnego, pudełka z zawartością białego proszku i beżowego proszku, oraz wagę elektroniczną. Przeprowadzone w toku postępowania badania wykazały, iż były to narkotyki w postaci marihuany, amfetaminy i 3-CMC.

       W toku postępowania podejrzany został zatrzymany, a następnie na wniosek prokuratora Sąd zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie Ten środek zapobiegawczy był stosowny również w dniu kierowania aktu oskarżenia do Sądu.

        Podejrzany  (lat 35) był w przeszłości karany sądownie.

     Za zarzucone podejrzanemu przestępstwo m.in. z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

 

STRONA GŁÓWNA


Źródło: PO SZCZECIN
Zdjęcie: KPP MYŚLIBÓRZ

 

Zapraszamy na nasze pozostałe portale:

 

ePolczyn.pl

eLobez.pl

eSwidwin.pl

eWalcz.pl

eChojna.pl

ePelczyce.pl

21-01-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.