Usiłowanie zabójstwa. Akt oskarżenia skierowany przez Prokuraturę Rejonową w Myśliborzu.

Prokuratura Rejonowa w Myśliborzu skierowała w grudniu akt oskarżenia przeciwko sprawcy usiłowania zabójstwa w sierpniu 2019r. w Barlinku.

Prokuratura Rejonowa w Myśliborzu skierowała w grudniu 2019r. do Sądu Okręgowego w Szczecinie akt oskarżenia przeciwko sprawcy usiłowania zabójstwa które miało miejsce w sierpniu 2019r. w Barlinku. W wyniku zadania przez sprawcę kilku ciosów narzędziem twardym, ostrokończystym, tnącym, spowodował u pokrzywdzonego obrażenia ciała w postaci dwóch ran kłutych ramienia z uszkodzeniem mięśni oraz rany kłutej klatki piersiowej, które naruszyły prawidłowe funkcje narządów ciała na okres powyżej 7 dni.

Wcześniej sprawca kilkakrotnie groził pokrzywdzonemu pozbawieniem życia.

W czasie kierowania aktu oskarżenia do sądu wobec podejrzanego stosowany był środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

 

STRONA GŁÓWNA


Źródło: PO SZCZECIN
Zdjęcie: KPP MYŚLIBÓRZ

 

Zapraszamy na nasze pozostałe portale:

 

ePolczyn.pl

eLobez.pl

eSwidwin.pl

eWalcz.pl

eChojna.pl

ePelczyce.pl

 

15-01-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.