Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne na każdą okazję.
Akweny wodne pod nadzorem myśliborskich dzielnicowych

W ramach kampanii ,,Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą", dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, dokonali kontroli akwenów wodnych oraz linii brzegowych, zwracając uwagę na zasady bezpieczeństwa oraz osoby znajdujące się w okolicach zbiorników wodnych.

Okres wakacyjnego wypoczynku, sprzyja spędzaniu wolnego czasu między innymi w okolicach zbiornuików wodnych. Zdarza się często, że najmłodsi często bez wiedzy swoich opiekunów, wolny czas spędzają właśnie nad wodą.

O tym, że korzystanie z kąpieli wodnych oraz korzystanie z takiego rodzaju wypoczynku w nieodpowiedni sposób może doprowadzić do tragedii, wiedzą wszyscy. Dlatego też, dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, w ramach kampanii ,,Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą", postanowili sprawdzić i przekonać się czy spędzanie wolnego czasu nad wodą przez mieszkańców Myśliborza i okolic jest bezpieczne.

W tym celu dokonali sprawdzeń okolicznych jezior oraz akwenów wodnych. Myśliborscy funkcjonariusze, każdego dnia zwracają uwagę na bezpieczeństwo w okolicach jezior i rzek, ponieważ liczba amatorów kąpieli wodnych z uwagi na okres wakacyjny stale rośnie.

Przypomnijmy, że bezpośrednimi adresatami projektu są dzieci, młodzież i osoby dorosłe, adresatami pośrednimi – zarządzający wyznaczonymi obszarami wodnymi, w szczególności kąpieliskami, a także podmioty prowadzące działalność w zakresie rekreacji wodnej i wypoczynku (m.in. wypożyczalnie sprzętu wodnego, ośrodki wypoczynkowe, itp.).

Głównym celem akcji jest propagowanie właściwego zachowania na akwenach, w tym zasad bezpiecznej kąpieli, bezpiecznego żeglowania oraz uprawiania sportów wodnych, a w efekcie ograniczenie wypadków utonięć.

źródło mysliborz.policja.gov.pl

22-07-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.