Reklama [B] - Autopromocja
Areszt za rozbój

 

Na trzy miesiące aresztował Sąd mężczyznę, który w Dębnie w okolicy bankomatu zaatakował kobietę a następnie zabrał jej portfel z pieniędzmi. 33 - latek w wyniku szybko podjętych działań, został zatrzymany przez dębnowskich funkcjonariuszy. Za rozbój grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w rejonie bankomatu z którego pokrzywdzona pobierała pieniądze. Jak ustalono, sprawca używając przemocy dokonał zaboru w celu przywłaszczenia pieniędzy w kwocie 3000 zł.

Policjanci z dębnowskiej jednostki natychmiast zajęli się tą sprawą. Na podstawie pracy opercyjnej, mundurowi wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek z tym przestępstwem. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już następnego dnia sprawca rozboju został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, 33 - latek usłyszał zarzut dokonania rozboju. Na wniosek Prokuratora, Sąd zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Źródło: KPP w Myśliborzu

22-05-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.