Reklama [B] Krotoski - Cichy / Seat Tarraco
Barlinecki WORD rusza z zapisami na egzamin praktyczny

W najbliższy poniedziałek - 15 stycznia 2018 roku - WORD Szczecin uruchamia przeprowadzanie egzaminów praktycznych na kategorie B i B1 w oddziale terenowym w Barlinku.

Zapisu na egzamin można dokonać osobiście w siedzibie oddziału terenowego na ul. Jeziornej 8 (budynek po dawnym Liceum Ekonomicznym).

Więcej informacji na temat egzaminów udzielają pracownicy oddziału terenowego WORD Szczecin pod numerem telefonu: +48 95-78-414-00

Dwa Fiaty Punto to nowe samochody, na których kursanci będą zdawać egzamin praktyczny na prawo jazdy w barlineckim oddziale WORD.

Docelowo do dyspozycji egzaminowanych będą cztery auta. Wspomniane auta włoskiej marki oraz dwa samochody, które będą wynajmowane od jednej z barlineckich firm prowadzących kursy na prawo jazdy.

Przypomnijmy, że od listopada 2017 roku kandydaci na kierowców mogą dokonywać zapisów na egzamin teoretyczny na prawo jazdy w kategoriach: B, B1, A, A1, A2 i AM.

Do dnia dzisiejszego w oddziale terenowym WORD-u w Barlinku przeprowadzone zostały 84 egzaminy teoretyczne.

Tekst i zdjęcie: www.ebarlinek.pl

09-01-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.