Reklama [B] - FIEGE
Będą nowe mieszkania w Myśliborzu.Rusza program Mieszkanie PLUS.

W piątek 24 listopada w Urzędzie Wojewódzkim podpisano listy intencyjne w sprawie przystąpienia do realizacji programu Mieszkanie PLUS. W imieniu Gminy Myślibórz list podpisał Burmistrz Piotr Sobolewski, zaś Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa reprezentował minister Tomasz Żuchowski.

Dzięki podpisanej umowie Gmina Myślibórz zamierza wprowadzić do spółki celowej grunt przy ul. Przemysłowej, na której zostanie wybudowany budynek mieszkalny z 50 mieszkaniami przeznaczonymi do najmu z możliwością późniejszego wykupu.

Tymczasem już w grudniu nastąpi przekazanie kluczy do nowych 16 mieszkań zlokalizowanych w dawnym biurowcu ZNMR przy ul. Strzeleckiej. Całość inwestycji kosztowała ponad 2 mln zł, z czego blisko 1 mln zł stanowiła dotacja z Banku Gospodarstwa Krajowego. "Rozwój budownictwa mieszkaniowego to jeden z priorytetów tej i mam nadzieję przyszłej kadencji myśliborskiego samorządu" - powiedział podczas konferencji w Szczecinie burmistrz Piotr Sobolewski.

Źródło: UM Myślibórz

29-12-2017 Redakcja

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Jaka nagła kreatywność władzy.
MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.