Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne na każdą okazję.
Bezpieczne wakacje z dzielnicowym

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu wykorzystują każde spotkanie, aby przekazać dzieciom i młodzieży porady jak bezpiecznie spędzić czas wolny od nauki, bawiąc się w domu i na podwórku podczas letniego wypoczynku.

Podczas spotkania z dziećmi i młodzieżą z miejscowości Ławy, tematem przewodnim było bezpieczeństwo podczas odbywających się wakacji.

Funkcjonariusze przypominali jak prawidłowo poruszać się po drodze publicznej, przestrzegali przed zachowaniami, które mogą stać się przyczyną wypadku. Podczas spotkania z dziećmi, mundurowi omówili zasady bezpiecznego zachowania się na kąpielisku. Przypomnieli jaki kolor flagi zezwala na wejście do wody. Omówili także podstawowe zasady ruchu drogowego, żeby wakacyjne wędrówki były zawsze bezpieczne. Przestrzegali przed spotkaniami z osobami nieznajomymi.

Dzieciaki słuchały z zaciekawieniem tego co miał im do powiedzenia dzielnicowy. Mamy nadzieję, że te wiadomości zostaną wykorzystane w trakcie wypoczynku i spowodują, że wakacje będą przyjemne i bezpieczne.


Źródło: KPP w Myśliborzu

02-07-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.