Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
Bohater z Myśliborza. Skutecznie niósł pomoc przypadkowemu przechodniowi.

Wyjątkową odwagą wykazał się Artur Mirończyk. Jego opanowanie i umiejętności pozwoliły uratować życie drugiemu człowiekowi. W środę, 18 grudnia 2019 roku w Szczecinie - w gabinecie zachodniopomorskiego marszałka Olgierda Geblewicza - bohater z Myśliborza spotka się z mężczyzną, któremu tak skutecznie niósł pomoc.

Dokładnie 20 sierpnia br. w Myśliborzu doszło do nagłego zatrzymania krążenia w miejscu publicznym u jednego z mieszkańców. Przypadkowy przechodzień - Artur Mirończyk - udzielił mu pomocy i rozpoczął uciskanie serca. Reanimację wykonywał do przyjazdu służb ratunkowych.

Później kontynuowali ją ratownicy medyczni i lekarz z filii WSPR w Myśliborzu. Pacjent trafił do szpitala i wrócił do pełni sił.

Nie byłoby tak szczęśliwego finału, gdyby nie bohaterska postawa pana Artura. Pan Artur wiedział, jak prawidłowo udzielić pomocy i wykonać RKO, dzięki odbytemu kursowi pierwszej pomocy. Ukończył go pół roku wcześniej. Szkolenie przeprowadził jeden z ratowników medycznych z myśliborskiej filii WSPR.

Źródło: WZP

17-12-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

Komentarze

  • ❤️❤️❤️
  • Bohater z Rowu * mała miejscowość obok Myślibórza
  • Nie z Myśliborza tylko z Rowu, druh Ochotniczej Straży Pożarnej w Rowie
  • Brawo!!! Prawdziwy Bohater.
MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.