Reklama [B] - FIEGE
Broń i narkotyki w kontrolowanym samochodzie w Świnoujściu

Prawie 200 gramów marihuany i przeszło 10 gramów amfetaminy o czarnorynkowej wartości ponad 8 tys. zł ujawnili 21 czerwca w Świnoujściu funkcjonariusze Straży Granicznej. Narkotyki ukryte były w zatrzymanym do kontroli drogowej samochodzie osobowym, który chwilę wcześniej zjechał z promu przybyłego ze Szwecji.

Autem podróżowało małżeństwo (41 i 43 lata) z województwa zachodniopomorskiego. Narkotyki znajdowały się w słoiku ukrytym w poduszce na tylnym siedzeniu oraz w kieszeni kierującego. Badanie potwierdziło, że to marihuana i amfetamina. Ponadto w schowku podłokietnika znajdowała się broń pneumatyczna, która zostanie przekazana do ekspertyzy. Całość została zabezpieczona przez Straż Graniczną. Mężczyznę i kobietę zatrzymano.

W wyniku dalszych czynności procesowych kobieta została zwolniona. Sąd Rejonowy w Świnoujściu przychylił się do wniosku prokuratora rejonowego i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 43-latkowi grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.    

 

źródło: Morski Oddział Straży Granicznej

28-06-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.