Reklama [B] Krotoski - Cichy / Seat Tarraco
Czarna seria wypadków

Czarna seria wypadków w dniach 6 oraz 8 marca.

Około godziny 15:20 w czwartek doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego na odcinku trasy Barlinek – Moczkowo.

 

 

 

Zderzeniu uległy dwa auta osobowe: Volkswagen i Opel. Jak poinformował nas Komendant OSP Barlinek Mariusz Kuziel, na miejscu śmierć poniosła jedna osoba (kierujący Oplem), natomiast druga z ciężkimi obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem ratunkowym do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

Zakleszczoną w aucie kobietę przy pomocy specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wydobyli strażacy.

Przyczynę wypadku bada policja pod nadzorem Prokuratora. Z pierwszych informacji wynika, iż kierujący Oplem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym Volkswagenem Touran.

 


Do groźnego wypadku samochodowego doszło we wtorek około godziny 20 na drodze Pełczyce - Barlinek.


 
Kierujący pojazdem najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze przez co samochód wypadł z drogi, koziołkował zatrzymując się w rowie.

W aucie były 4 osoby. Jak poinformował nas Komendant OSP Barlinek Mariusz Kuziel, żadnemu z pasażerów nic się nie stało.

Na miejscu pojawiły się dwie jednostki Straży Pożarnej z Barlinka, pogotowie oraz policja, która będzie badać przyczynę wypadku.

 

Źródło:
Tekst: www.eBarlinek.pl
Foto: www.eBarlinek.pl

09-03-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.