Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne na każdą okazję.
Działania Kontrolno - Prewencyjne ,,Bezpieczny Piątek - Bezpieczny Przejazd

Od 01 lipca 2018r do 31 sierpnia 2018r na terenie powiatu myśliborskiego w każdy piątek odbywać się będą działania pod nazwą ,, Bezpieczny Przejazd". Działania te realizowane przez funkcjonariuszy myśliborskiej drogówki, będą zmierzały do podniesienia stanu bezpieczeństwa kierujących pojazdami oraz pasażerów.

Od 01 stycznia 2015 roku do 22 czerwca 2018 r. na przejazdach kolejowo-drogowych w woj. zachodniopomorskim odnotowano 19 wypadków drogowych, w których zginęło 7 osób, a 23 osoby zostały ranne.Ponadto odnotowano 8 kolizji drogowych. Z powyższej analizy wynika, iż wypadki drogowe na przejazdach kolejowo-drogowych w ogólnej statystyce zdarzeń drogowych nie stanowią dominującej pozycji. Jednak z uwagi na okoliczności w jakich do nich dochodzi, a przede wszystkim fakt, że charakteryzują się bardzo tragicznymi skutkami dla osób uczestniczących zasadnym jest przeprowadzić w tym okresie działania ukierowane na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

CELE DZIAŁA:

- Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym na przejazdach kolejowo-drogowych strzeżonych i niestrzeżonych na terenie powiatu myśliborskiego

- Podniesienie świadomości uczestników ruchu drogowego na temat zagrożeń występujących na przejazdach kolejowo – drogowych.

 

Realizacja oraz zintensyfikowane działań w tych dniach przez myśliborskich funkcjonariuszy, pozwoli na podniesienie bezpieczeństwa kierujących oraz pozostałych uczestników drogi.

Źródło: KPP w Myśliborzu

03-07-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.