Reklama [B] - FIEGE
Goście ze Szwecji w Myśliborskiej Komendzie Policji

Dzisiaj (09.04.2019R.) myśliborscy funkcjonariusze mieli niecodziennych gości. Na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu, wizytę w myśliborskiej jednostce złożyli przedstawiciele Stowarzyszenia Pomocy Ofiarom w gminach Higland ze Szwecji na czele z prezesem Magnusem Anderssonem.

W czasie odwiedzin Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu mł. insp. Dariusz Ufnowski przedstawił swoim gościom informacje związane z codziennym funkcjonowaniem jednostki w Myśliborzu. Omówił zadania jakie na co dzień realizuje Policja oraz wybrane kategorie przestępstw, zagrożeń związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, omówił podejmowane przez myśliborskich funkcjonariuszy działania mające na celu ograniczanie przestępstw a także negatywnych zachowań.

W spotkaniu z naszymi gośćmi uczestniczył także Prokurator Rejonowy w Myśliborzu Grażyna Kozarowska Prokurator Prokuratury Okręgowej, która także przybliżyła gościom ze Szwecji pracę myśliborskiej Prokuratury, omówiła strukturę zarządzanej przez siebie jednostki oraz przybliżyła wybrane kategorie przestępstw oraz odpowiedziała w jaki sposób prowadzony jest nadzór Prokuratorów nad prowadzonymi postępowaniami. Goście dowiedzieli się jak na co dzień wygląda współpraca Komendy Powiatowej Policjie w Myśliborzu z Prokuraturą Rejonową. Nasi goście dowiedzieli się także jaka była geneza związana z budową nowej siedziby Policji w Myśliborzu, zwiedzili budynek jednostki oraz zapoznali się jakim sprzętem dysponują nasi funkcjonariusze. 

W trakcie spotkania nasi goście mieli możliwość zadawania pytań na które zawsze otrzymywali odpowiedzi. Na zakończenie uczestnicy spotkania zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie a Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu mł. insp. Dariusz Ufnowski wręczył gościom drobne upominki.

Dzisiejsze spotkanie z pewnością pomogło zrozumieć specyfikę pracy jednostek Policji i Prokuratury w naszych Państwach oraz pozwoliło na wymianą doświadczeń, co powinno przyczynić się do podniesienia poziomu prowadzonych przez te organy czynności.

 

Źródło: KPP w Myśliborzu

10-04-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Witaj panie i pani
  Szukasz pożyczki? Prowadzić firmę lub prowadzić działalność gospodarczą lub kupić mieszkanie albo spłacić swój dług. Moi doradcy finansowi we współpracy z bankami. Oferujemy kredyt w ciągu 72 godzin; Słyszałem, że dajesz. Mamy usługi.
  - KREDYT OSOBISTY
  - KREDYT NIERUCHOMOŚCI
  - KREDYTY MIESZKANIOWE
  - KREDYT SAMOCHODOWY
  - ZWROT DŁUGU
  - KREDYT KAPITAŁOWY I ARTYSTYCZNY
  - Inne kredyty itp.
  Nasza stopa procentowa wynosi 3%, możesz skontaktować się z nami przez e-mail. Co najmniej 10 000 PLN, do 900 000 PLN Na wnioski kredytowe;
  E-mail: „leber.p@yahoo.com”
  Whatsapp: +33751364257
MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.