4line catering dietetyczny
Reklama [B] - MARAL Hurtownia BHP.
Jazda rowerem po ekspresówce mogła zakończyć się tragicznie.

Policjanci z myśliborskiej grupy SPEED" zatrzymali mężczyznę, który jechał rowerem drogą ekspresową S-3 w okolicy Myśliborza. Wybierając tę trasę mężczyzna ryzykował własnym życiem. Dopuszczalna prędkość pojazdów na drogach ekspresowych to nawet 120 km/h. Każde przejeżdżające obok niego auto mogło doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku.

Bez wątpienia o własnym bezpieczeństwie zapomniał mieszkaniec Deszczna. Jak się okazało chciał on drogą ekspresową S-3 pokonać odcinek drogi od węzła Myślibórz do Gorzowa Wlkp.kierując… rowerem.

Myśliborscy funkcjonariusze otrzymali informację o nieodpowiedzialnym rowerzyście, który .... ma rowerem poruszać się drogą ekspresową w kierunku Gorzowa Wlkp. We wskazany rejon drogi pilnie pojechał policyjny patrol mundurowych z Wydziału Ruchu Drogowego myśliborskiej komendy. Mundurowym szybko udało się namierzyć rowerzystę i zatrzymać do kontroli już za węzłem Myślibórz. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że jedzie do domu,a tą trasą będzie mógł najszybciej dojechać.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości rowerzysty i okazało się......, że był trzeźwy. Niestety zapomniał on o obowiązujących przepisach ruchu drogowego i co najważniejsze o swoim bezpieczeństwie. Lekkomyślny rowerzysta, w asyście policyjnego radiowozu, został odprowadzony do miejsca gdzie bezpiecznie mógł opuścić drogę S-3 i już bezpieczniejszą trasą udać się do swojego miejsca zamieszkania.

Za jazdę rowerem po drodze ekspresowej został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 zł.

Przypominamy, że rowerzyści nie mogą korzystać z dróg ekspresowych oraz autostrad. Dotyczy to także przypadku poruszania się przez cyklistę jedynie pasem awaryjnym lub poboczem.

19-07-2021 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ
R E K L A M A 4
Reklama 4 - Gryfstone
Reklama 5 - Pomoc drogowa
Reklama 6 - Virtualnetia.com
Reklama 7 - Bumat

OGŁOSZENIA

FIRMY

Virtualnetia

Kompleksowa obsługa z zakresu projektowania i tworzenia stron WWW, sklepów internetowych oraz reklamy w sieciach społecznościowy...

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

Reklama 3

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.