Usługi Elektryczne
KAS zlikwidowała nielegalny salon hazardowy w Myśliborzu [WIDEO]

Funkcjonariusze Zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali nielegalne salony gier Stargardzie i Myśliborzu.

Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zamknęła nielegalne salony gier hazardowych w Myśliborzu i Stargardzie.

Po bezskutecznym wezwaniu do otwarcia zamkniętych drzwi, w obu przypadkach konieczne było siłowe wejście do lokalu.

Podczas przeszukania zabezpieczono po 8 komputerów, na których oferowano nielegalne gry hazardowe online. Funkcjonariusze zabezpieczyli też pieniądze w łącznej kwocie ok. 1.500,- zł.

Działania KAS pokazały, że miejsca nielegalnego hazardu to nie tylko gry hazardowe, ale też miejsca gdzie przebywają niebezpieczne osoby. W jednym z lokali ujawniono jedną osobę poszukiwaną. Przekazano ją do dyspozycji Policji.

Funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie wspierali policjanci z KP w Myśliborzu i KMP w Stargardzie.

Przypominamy, że hazard polegający na udostępnianiu nielegalnych gier hazardowych jest w Polsce zakazany. Za tego typu działalność grożą wysokie kary finansowe - od 67197,6 zł do 26.879.997,6 zł albo kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie tym kary łącznie.

Odpowiedzialności podlega zarówno urządzanie nielegalnych gier hazardowych (też w Internecie), jak i udział w takich grach. Uczestniczenie w nielegalnej grze hazardowej stanowi, zgodnie Kodeksem karnym skarbowym, przestępstwo skarbowe zagrożone karą grzywny od 11.120 zł do 4.478.000 zł.

Źródło: Zachodniopomorska KAS

26-03-2022 Redakcja

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Dobra robota!
MYŚLIBÓRZ Pogoda
REKLAMA [B]
Reklama [B] - GBS Bank

OSTATNIO DODANE FIRMY

Virtualnetia

Kompleksowa obsługa z zakresu projektowania i tworzenia stron WWW, sklepów internetowych oraz reklamy w sieciach społecznościowy...

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

OGŁOSZENIA

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE