Reklama [B] - Autopromocja
Kolejne powiaty z umowami na drogi dojazdowe

Łobeski, gryfiński i myśliborski – te powiaty podpisały 7 maja br. w Szczecinie umowy na wsparcie przebudowy dróg dojazdowych środkami z budżetu województwa. W spotkaniu i podpisaniu dokumentów uczestniczył wicemarszałek Jarosław Rzepa.

Powiat łobeski przebuduje ponad 5 km drogi powiatowej na trasie Borkowo-Dobra-Bród. Wykonane zostaną głównie poszerzenia z mieszanek mineralno – bitumicznych istniejącej już nawierzchni drogi. Jej szerokość osiągnie ok. 6 m.

 

Modernizacja prawie 1 km odcinka jezdni na trasie Trzcińsko Zdrój – Białęgi to zadanie, które zrealizuje powiat gryfiński. Planowana inwestycja obejmuje przebudowę odcinka drogi relacji Trzcińsko Zdrój – Gogolice. Wykonana zostanie nowa nawierzchnia z masy bitumicznej oraz obustronne pobocza o szer. 0,5 m.

 

Przebudowany zostanie także ponad 2 km odcinek drogi biegnącej przez miejscowości Nowogródek Pomorski i Sumiak. Zadanie obejmuje wzmocnienie i poszerzenie jezdni do 6 m oraz wykonanie poboczy. Na ten cel dotację otrzyma powiat myśliborski.

 

Łączne wsparcie dla tych trzech inwestycji z budżetu województwa zachodniopomorskiego to ok. 1 mln zł. Środki na budowę lub przebudowę dróg dojazdowych do gruntów rolnych pochodzą z opłat z tytułu wyłączenia gruntów rolnych z produkcji rolniczej. Pieniądze na ten cel stanowią część budżetu województwa i zgodnie z zapisami ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych są w dyspozycji Marszałka Województwa.

 

źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

09-05-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Witaj panie i pani
  Szukasz pożyczki? Prowadzić firmę lub prowadzić działalność gospodarczą lub kupić mieszkanie albo spłacić swój dług. Moi doradcy finansowi we współpracy z bankami. Oferujemy kredyt w ciągu 72 godzin; Słyszałem, że dajesz. Mamy usługi.
  - KREDYT OSOBISTY
  - KREDYT NIERUCHOMOŚCI
  - KREDYTY MIESZKANIOWE
  - KREDYT SAMOCHODOWY
  - ZWROT DŁUGU
  - KREDYT KAPITAŁOWY I ARTYSTYCZNY
  - Inne kredyty itp.
  Nasza stopa procentowa wynosi 3%, możesz skontaktować się z nami przez e-mail. Co najmniej 10 000 PLN, do 900 000 PLN Na wnioski kredytowe;
  E-mail: „leber.p@yahoo.com”
  Whatsapp: +33751364257
MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.