Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawcę przywłaszczenia cudzej rzeczy

Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie zwraca się prośbą o pomoc, w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na załączonych zdjęciach. Mężczyzna ten w msc. Gryfino, na terenie jednej z samoobsługowych myjni samochodowych, dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy.

Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie przywłaszczenia mienia do której doszło w msc. Gryfino ul. Flisaczej.

W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje tę osobę proszony jest o kontakt z KPP w Gryfinie pod nr tel. 914326811 lub 112.

Źródło: KPP w Gryfinie

13-09-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.