Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne na każdą okazję.
Nowa atrakcja w Ratuszu

W gmachu myśliborskiego Ratusza stanęła diorama przedstawiająca przedwojenny rynek naszego miasta. Diorama wykonana została przez modelarzy z miasta Soltau, na zlecenie mieszkających tam obecnie byłych mieszkańców przedwojennego Soldina, pielęgnujących pamięć o swojej dawnej małej ojczyźnie.

Makieta przekazana została przez nich jako dar dla współczesnych mieszkańców Myśliborza, wymagała jednak prac konserwatorskich, o których przeprowadzenie postarało się Muzeum Pojezierza Myśliborskiego. Dziś dzięki wspólnemu wysiłkowi Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz oraz Muzeum Pojezierza Myśliborskiego diorama przedwojennego rynku znalazła się w hallu głównym Ratusza.

Profesjonalnie oszklona i podświetlona może cieszyć oko wszystkich Myśliborzan, przybliżając nam w przystępnej pełnoplastycznej formie fragment historii naszego pięknego miasta, znany dotychczas jedynie z fotografii i kart pocztowych. 

 

źródło: UMiG Myślibórz

19-10-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.