Reklama [B] - Autopromocja
Otwarcie nowego oddziału Żłobka Miejskiego w Myśliborzu

ZAPRASZAMY

ZAINTERESOWANYCH REKLAMĄ NA NASZYM PORTALU

 

LUB: redakcja@eMysliborz.pl

 

Początek lutego to dla wielu młodych myśliborskich rodziców moment, na który czekali z niecierpliwością i nadzieją. W pierwszy lutowy poniedziałek otworzyły się bowiem drzwi do długo wyczekiwanego Oddziału nr 1 Żłobka Miejskiego w Myśliborzu przy ulicy Spokojnej 22.

Warto przypomnieć, że cały proces rozpoczął się już 23 października 2019 roku, kiedy to Burmistrz Myśliborza Piotr Sobolewski podpisał umowę z wicewojewodą Markiem Andrzejem Suboczem na dofinansowanie nowych miejsc opieki nad dziećmi do 3 roku życia. Dzięki programowi rządowemu „Maluch +” pozyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 616 tys. zł na stworzenie filii żłobka dla dodatkowych 28 najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Całość inwestycji wyniosła ponad 1,4 mln zł i została sfinansowana, oprócz środków rządowych, z budżetu naszej gminy. 

Nowy oddział żłobka to inwestycja niezwykle potrzebna i oczekiwana przez wiele młodych rodzin. Utworzenie nowych miejsc w żłobku miejskim umożliwi aktywizację zawodową młodych mam, które do tej pory borykały się z problemem niemożności powrotu po urlopie macierzyńskim do swoich zakładów pracy. Najważniejsze jest jednak to, że najmniejsi mieszkańcy Myśliborza będą mogli się bawić i rozwijać razem ze swoimi rówieśnikami pod opieką wykwalifikowanej kadry nowego, nowoczesnego oddziału naszego żłobka miejskiego.

Cieszy również fakt, że dzięki tej inwestycji została zagospodarowana nieużywana przez jakiś czas przestrzeń po przeniesionym do budynków starostwa Powiatowym Urzędzie Pracy.

Wszystkim rodzicom, dzieciom i pracownikom nowego oddziału żłobka miejskiego życzymy jak największej satysfakcji z użytkowania nowego obiektu.

 

Źródło: UMiG w Myśliborzu

 

ZAPRASZAMY

ZAINTERESOWANYCH REKLAMĄ NA NASZYM PORTALU

 

LUB: redakcja@eMysliborz.pl

04-02-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Z niewyprana pościelą i mokrym tynkami.
MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.