Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
Pijany kierował tirem. Miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu

Kompletną bezmyślnością i brakiem wyobraźni wykazał się kierowca tira, którego na drodze S-3 w okolicach Myśliborza zatrzymali tamtejsi policjanci. 40-letni mieszkaniec powiatu Ostrowskiego miał ponad 3 promile we krwi.

Do zdarzenia doszło na drodze S-3. Kierujący ciężarową Scanią, w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania, uderzył w barierę oddzielającą dwa pasy jezdni.

Całe zdarzenie zauważył przejeżdżający w pobliżu mężczyzna, która powiadomił policję. Po przybyciu na miejsce myśliborskich policjantów oraz po wykonaniu badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, okazało się, że 40-letni mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Na miejscu policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a 40-latek trafił do policyjnego aresztu. Po zebraniu całości materiałów dowodowych, Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu skierował do Prokuratury Rejonowej w Myśliborzu wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny dozoru policyjnego. Prokuratura Rejonowa w Myśliborzu po zapoznaniu się z aktami sprawy, przychyliła się do złożonego wniosku i wobec 40-letniego mężczyzny, zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

 

Teraz mężczyźnie za popełnienie czynu opisanego w art. 178a par. 1 Kodeksu Karnego, grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Źródło: KPP w Myśliborzu

Źródło zdjęcia: KWP w Szczecinie

16-02-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.