Reklama [B] - Autopromocja
Promesa na wykonanie termomodernizacji obiektów KP PSP w Myśliborzu

Z radością informujemy, iż podczas narady rocznej podsumowującej działania zachodniopomorskich strażaków w roku 2019, która odbyła się w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu - mł. bryg. Grzegorz Słota odebrał z rąk Posła na Sejm RP Pana Leszka Dobrzyńskiego promesę Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej o wartości 390 000 zł na zapewnienie wkładu własnego realizacji zadania: Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu ze środków finansowych pochodzących z wpływów uzyskanych z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia od ognia, przekazywanych przez zakłady ubezpieczeń.

Dla Komendy Powiatowej PSP w Myśliborzu jest to ogromne wsparcie, bez którego realizacja zamierzonych celów remontowych nie byłaby możliwa.

źródło: KPPSP w Myśliborzu

12-03-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.