Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne na każdą okazję.
Przewoził 67 tysięcy nielegalnych papierosów

67 tysięcy nielegalnych papierosów przechwycili 3 stycznia w powiecie myśliborskim funkcjonariusze Straży Granicznej ze Szczecina. Wartość zabezpieczonych papierosów oszacowano na przeszło 45 tys. zł.

Towar bez znaków polskiej akcyzy skarbowej przewoził toyotą 47-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego. Paczki Marlboro z niemieckimi napisami i Festy z białoruską akcyzą znajdowały się na tylnym siedzeniu i w bagażniku avensis, którą strażnicy graniczni zatrzymali do kontroli.

Za przewóz nielegalnych papierosów 47-latek odpowie przed sądem.

Źródło: www.morski.strazgraniczna.pl

09-01-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.