Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne na każdą okazję.
Sarna uwięziona na lodzie

W dniu 22.02.2018 roku dyżurny Stanowiska Kierowania KP w Myśliborzu otrzymał informację o uwięzionej na lodzie sarnie, na Jeziorze Oczko w Myśliborzu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z JRG Myślibórz. Po dojeździe stwierdzono, że zwierzę znajdowało się około 40 metrów od brzegu, było wycieńczone i nie próbowało uciekać przed ratownikami. Ratownicy w skafandrach typu suchego i zabezpieczeni linkami, poruszając się po lodzie o grubości 8 cm próbowali nakierować zwierzę do powrotu na brzeg. Zwierzę nie miało sił do tego by samodzielnie się poruszać. Dlatego ratownicy spętali zwierzę, umieścili na kocu i doholowali do brzegu, a następnie wypuścili na wolność.

Tekst: mł. asp. Artur Składanowski
Foto: Archiwum KP PSP

01-03-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.