Reklama [B] - Autopromocja
Sprawcy kradzieży z włamaniem do sklepu zasiądą na ławie oskarżonych – sprawa Prokuratury Rejonowej w Myśliborzu.

Prokurator Rejonowy w Myśliborzu skierował do Sądu Rejonowego w Myśliborzu akt oskarżenia wobec dwóch mężczyzn podejrzanych m. in. o to, że w dniu 10 kwietnia 2019 r. w Dębnie w sklepie sportowym działając wspólnie i w porozumieniu, po uprzednim wyważeniu drzwi wejściowych do sklepu dokonali włamania, a następnie z jego wnętrza zabrali w celu przywłaszczenia 50 par spodni oraz koszulki sportowe rożnych marek, o łącznej wartości 14.126,80 zł.,  tj. o czyn z art. 279 § 1 kk i inne.  

Jak wynika z dokonanych w toku postępowania ustaleń, podejrzani działając wspólnie i w porozumieniu w dniu 10 kwietnia 2019 r. wyważyli drzwi wejściowe do jednego ze sklepów sportowych w Dębnie. Następnie po wejściu do środka ukradli odzież o łącznej wartości blisko 15.000 zł.

            W wyniku działań funkcjonariuszy Policji podejrzani zostali ustaleni i zatrzymani. Wobec obu podejrzanych na wniosek prokuratora zostało zastosowane tymczasowe aresztowanie. Ten środek zapobiegawczy był stosowany również w dniu kierowania do Sądu aktu oskarżenia. Obaj podejrzani (w wieku 33 lat) byli w przeszłości karani sądownie.

Za czyn zarzucony podejrzanym m.in. na podstawie art. 279 § 1 kk grozi kara  pozbawienia wolności od 1 do 10 lat.

źródło: PO w Szczecinie

24-07-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Reklama 3

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.