Audi Serwis
Sukces uczestniczki Myśliborskiego Foto Klubu

W dniu 17.05.2018r został rozstrzygnięty I Powiatowy Konkurs Fotograficzny pn. "Zdrowo i aktywnie - zdrowie dla wszystkich" organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczna we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Myśliborzu.

Udział w konkursie wzieły 32 osoby, w tym dwie uczestniczki Myśliborskiego Foto Klubu.
Pierwsze miejsce zdobyła Renata Organista za zdjęcie pt.''Raduje się serce...''. A wyróżnienie otrzymała Barbara Wysocka.

 

źródło:Myśliborski Ośrodek Kultury

18-05-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

Reklama 3
Reklama 4

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
Reklama 5
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.