Baner 7 - Salon Kosmetyczny Femina
Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym

W związku z zaistniałym zdarzeniem drogowym w dniu 5.09.2018r. w ciągu drogi krajowej nr 26, w wyniku którego uszkodzeniu uległa konstrukcja Bramy Nowogródzkiej w Myśliborzu – zaleca się użytkownikom ww. drogi stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu drogowego w tym rejonie miasta.

Dla użytkowników drogi – kierowców pojazdów osobowych udających się z kierunku Dębna i Chojny w kierunku Szczecina i Gorzowa zalecane jest korzystanie z objazdu ulicami Strzelecką i Łużycką. Zaleca się także kierowcom w związku z ww. utrudnieniami aby na czas tymczasowej organizacji ruchu drogowego w tym rejonie miasta korzystali z przyległych dróg lokalnych – miejskich.

Tymczasową organizację ruchu na przedmiotowym odcinku drogi krajowej wprowadził zarządca drogi krajowej, tj. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie.

źródło: UMiG Myślibórz

07-09-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

Reklama 3
Reklama 4

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
Reklama 5
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.