4line catering dietetyczny
Reklama [B1 - IMC
Warte blisko 200 tysięcy złotych audi odzyskane przez policjantów

W miniony piątek (10 września) sławscy policjanci odzyskali audi, które tej samej nocy zostało skradzione. Wartość odzyskanego auta to blisko 200 tysięcy złotych. Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców powiatu wschowskiego. Policjanci pod nadzorem wschowskiej Prokuratury wyjaśniają sprawę.

W miniony piątek z samego rana (10 września) dyżurny wschowskiej Policji otrzymał informację, że na terenie Sławy znajdować ma się skradziony kilka godzin wcześniej pojazd marki Audi. Zaangażowani w sprawę sławscy policjanci rozpoczęli poszukiwania za wskazanym pojazdem. Monitoringiem objęli ulice Sławy oraz osiedli. Policjanci postanowili sprawdzić jedną z posesji. W trakcie wizyty mundurowych z garażu wyszedł 44-letni mieszkaniec gminy Sława.  W wyniku policyjnych sprawdzeń okazało się, że w garażu stało poszukiwane audi, które było już częściowo rozkręcone. W wyniku podjętych czynności przez wschowskich kryminalnych mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kilka godzin później do sprawy zatrzymany został kolejny mieszkaniec powiatu wschowskiego.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy nie budził wątpliwości co do sprawstwa 29 i 44- letnich mieszkańców powiatu wschowskiego. Mężczyźni usłyszeli zarzuty paserstwa, za co grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wschowscy policjanci pod nadzorem wschowskiej Prokuratury badają okoliczności przyjazdu wartego blisko 200 tysięcy złotych audi.

 

źródło:Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim

13-09-2021 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ
Reklama IMC
Reklama 3 - IMC
R E K L A M A 4
Reklama 4 - Gryfstone
Reklama 5 - Pomoc drogowa
Reklama 6 - Virtualnetia.com

OGŁOSZENIA

FIRMY

Virtualnetia

Kompleksowa obsługa z zakresu projektowania i tworzenia stron WWW, sklepów internetowych oraz reklamy w sieciach społecznościowy...

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

Reklama 3

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.