Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
Wspólne Patrole Policjantów z Żołnierzami WOT

Zakrywanie ust i nosa jest obowiązkowe od 16 kwietnia. We wszystkich miejscach publicznych oraz środkach komunikacji publicznej mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. W dniu dzisiejszym myśliborscy funkcjonariusze przy wsparciu żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej w czasie wspólnej służby rozdawali maseczki ochronne mieszkańcom Myśliborza. Dzisiejsza akcja, była możliwa dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Myśliborzu, który przekazał maseczki myśliborskim stróżom prawa.

Od pewnego czasu na terenie Myśliborza ale także pozostałej części powiatu Myśliborskiego można zauważyć policjantów patrolujących ulice miasta wraz z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, mundurowi łączą się we wspólnej walce z niewidzialnym przeciwnikiem. Różne mundury, jeden wspólny cel – zatrzymać rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa.

W związku z tym, myśliborscy policjanci oraz wspierający ich w trakcie wspólnych patroli żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej włączyli się w akcję wręczania maseczek ochronnych mieszkańcom Myśliborza, uświadamiając mieszkańców jak ważne jest dla ich bezpieczeństwa zakrywanie ust i nosa. Pamiętajmy jednak, że niedopełnienie tego obowiązku wynikającego z przepisów prawa, stanowi wykroczenie. Policjant ma do dyspozycji środki przewidziane prawem, w tym również mandat karny nawet do 500 złotych. Gdyby doszło do rażącego naruszenia przepisów sanitarnych to Sanepid może nałożyć karę administracyjną do 30 tysięcy złotych.

Myśliborska Policja jeszcze raz przypomina o stosowaniu środków ochrony osobistej w czasie panującej epidemii i jednocześnie dziękuje wszystkim mieszkańcom powiatu Myśliborskiego za godną postawę obywatelską.

 

źródło: KPP w Myśliborzu

27-04-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.