Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne na każdą okazję.
Wspólne patrole Policji ze Straża Leśną

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu oraz Straż Leśna Nadleśnictwa Myslibórz, systematycznie organizują wspólne patrole. Działania te mają między innymi zapobiec nielegalnej wycince i kradzieżom drzewa z lasu. Funkcjonariusze oraz Strażnicy Leśni zwracają uwagę również na nielegalne wysypiska śmieci.

Wspólne patrole strażników leśnych i dzielnicowych odbywają się na terenie leśnych okolicach powiatu myśliborskiego z wykorzystaniem samochodu terenowego zarówno staży leśnej jak i policji.

Zadaniem mundurowych jest współpraca na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz zwalczanie przestępstw związanych z lasem. Chodzi tu między innymi o kradzieże drewna, kłusownictwo i szkodnictwo leśne.

Dzielnicowi wspólnie z pracownikami Straży Leśnej pilnują i dbają o to by las nie był niszczony, a w przypadku zagrożenia, działają chroniąc jego charakter. W czasie pełnionych służb mundurowi zwracają chociażby uwagę na osoby, które naruszają zakaz wjazdu do lasu czy też zatrzymują się na drogach publicznych i stwarzają zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Źródło: KPP Myślibórz

19-01-2018 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.