Reklama [B] - Autopromocja
Złamał zasady kwarantanny

 

Myśliborscy policjanci, już od kilku tygodni systematycznie odwiedzają osoby, które objęte zostały obowiązkiem kwarantanny. Stróże prawa przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności sprawdzają, jak realizowany jest ten wymóg w praktyce. Niestety ciągle zdarzają się przypadki skrajnie nieodpowiedzialnych zachowań, co ma swoje odzwierciedlenie w nakładanych karach.

Mieszkańca powiatu myśliborskiego czeka spory wydatek za załamanie przepisów o obowiązkowej kwarantannie. Gdy policjanci po raz kolejny otrzymali informację, że osoba ta nie stosuje się do zasad kwarantanny natychmiast udali się do jego miejsca zamieszkania.

Gdy przyjechali pod wskazany adres nie zastali w mieszkaniu nikogo. Po chwili jednak do swojego mieszkania powróciła osoba, która powinna przestrzegać zasad. Jak ustalili mundurowi, mieszkaniec udał się na zakupy.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna będzie musiał teraz słono zapłacić. Za złamanie zasad kwarantanny, Powiatowy Inspektor Sanitarny w Myśliborzu, w drodze decyzji administracyjnej, nałożył na mieszkańca powiatu Myśliborskiego grzywnę w wysokości 5 tys. zł. Kara podlega natychmiastowej wykonalności z momentem doręczenia i powinna być zapłacona w terminie siedmiu dni.

Myśliborscy policjanci codziennie sprawdzają czy osoby zobligowane przez służby sanitarne do pozostawia w wyznaczonym miejscu stosują się do tego obowiązku. Każda osoba objęta kwarantanną domową, musi być odpowiedzialna by nie narażać innych na ryzyko. Niestety, nie wszyscy rozumieją powagę sytuacji.

Pamiętajmy! Nie przestrzeganie zasad kwarantanny narazić nas może na poważne konsekwencje, również finansowe.

Źródło KPP w Myśliborzu

07-05-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Siedziec w domu jak wszy we glowie bo jak sie zdenerwuje to wydam zarzadzenie I nikt nie wychyli tego czerwonego nocha za drzwi
  • U mnie w wiosce w Kierzkowie też na kwarantannie jezdzili sobie do miasta dosłownie wszędzie, a policja gdzie?!
  • Haha dobre. Mam sasiadow na kwarantannie. Wychodza codziennie. Policja nawet na zgloszenia nie reaguje a o kontroli nie ma mowy . Widac nie wszystkich karaja
  • Na mojej kwarantannie byli w 13 i 14 dzień. Tak bardzo sumiennie wykonują swoją pracę.
  • Że niby codziennie
  • Nie miał zdechnąć z głodu, tylko użyć mózgu bo to nie boli i albo poprosić znajomego albo rodzinę albo wolontariuszy albo sanepid. Możliwość jest dużo.
  • A jeśli nie miał co jeść, to co, miał zdechnac z głodu, bo ktoś z powodu wyimaginowanego wirusa nakazał mu siedzieć dwa tygodnie w areszcie domowym? Policja zrobi zakupy? Państwo totalitarne, a Szumowski przed pluton egzekucyjny. Za nakręcanie pandemii strachu i terror na społeczeństwie.
  • Ja znam jeszcze jedną osobę objęta kwarantanna a lata po mysliborzu. Że tej osoby jeszcze nie złapali to się dziwie
  • I bardzo dobrze niech się nauczy odpowiedzialności
MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.