Baner 7 - Salon Kosmetyczny Femina
Reklama 6 - Atut Szkoły dla dorosłych

Więcej Policjantów na ulicach Barlinka i Myśliborza

Policyjni adepci rozpoczęli już służbę na ulicach Barlinka i Myśliborza. Funkcjonariusze, którzy niedawno ukończyli szkolenie podstawowe, zdobywać będą doświadczenie zawodowe pod okiem policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. Młodych funkcjonariuszy, będzie można spotkać między innymi szczególnie tam gdzie dochodzi do popełniania przestępstw oraz wykroczeń.

Bezpieczne wakacje z dzielnicowym

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu wykorzystują każde spotkanie, aby przekazać dzieciom i młodzieży porady jak bezpiecznie spędzić czas wolny od nauki, bawiąc się w domu i na podwórku podczas letniego wypoczynku.

Wizyta policjantów Ruchu Drogowego w przedszkolu

Dnia 18 maja 2018r w Przedszkolu im. Misia Uszatka w Myśliborzu z okazji jubileuszu 50 -lecia odbyło się spotkanie przedszkolaków z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego. Przed przemarszem przedszkolaków ulicami miasta policjanci przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze.

R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

Reklama 3
Reklama 4

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
Reklama 5
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.