BARLINEK
Reklama [b] - Barlinek Okna Artur Gubała
 Wzorowa postawa myśliborskiej policjantki.

Policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego myśliborskiej jednostki, wracając po służbie do domu pomogła nieprzytomnemu mężczyźnie, który częściowo leżał na jezdni ruchliwej drogi. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji, funkcjonariuszka być może uratowała mężczyźnie życie.

News will be here

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek na drodze krajowej nr 26 na odcinku Myślibórz - Golenice. Właśnie wtedy po zakończonej służbie do swojego domu udawała się starsza posterunkowa Aleksandra Muzyczuk. W pewnej chwili na poboczu drogi zauważyła leżącego mężczyznę, którego głowa znajdowała się na jezdni. Natychmiast się zatrzymała i swoim samochodem odgrodziła nieprzytomnego mężczyznę od jadących pojazdów tak by nic mu się nie stało.

Niezwłocznie po zapewnieniu bezpieczeństwa nieprzytomnemu mieszkańcowi powiatu myśliborskiego, starsza posterunkowa Aleksandra Muzyczuk wezwała służby ratunkowe, które zajęły się mężczyzną.

Ta godna uznania i pochwały postawa myśliborskiej funkcjonariuszki sprawiła, że ta sytuacja miała szczęśliwy finał i dziś możemy się cieszyć, że nikomu nic poważnego się nie stało.

Taka postawa naszej policjantki spotkała się z reakcją Burmistrza Myśliborza Piotra Sobolewskiego, który podziękował Aleksandrze Muzyczuk za bezinteresowną pomoc i profesjonalne zachowanie oraz w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu inspektora Rafała Janzena wręczył jej list pochwalny oraz nagrodę.

09-04-2024 Redakcja

Dodaj komentarz

News will be here

OGŁOSZENIA

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes Miejsce pracy: Myślibórz/teren woj. zachodniopomorskiego Do obowiązków zatrudnione...


Kupie dzialki budowlane

Kupie dzialki budowlane do 1000m² w Mysliborz - Miejsce.

Reklama [C] GBS Bank
Reklama [D] MARAL Hurtownia BHP

KATALOG FIRM

Firma MARAL istnieje od 1995 roku. Od roku 2005 specjalizuje się...

SONDA

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

WASIEWICZ Agnieszka
SOBOLEWSKI Piotr Jerzy

CHĘTNIE CZYTANE

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Jedna osoba zginęła w wypadku, który wydarzył się dziś około godziny pierwszej w nocy na drodze krajowej nr 119 (stara trójka) na wysokości Ściechówka.

News will be here