BARLINEK
Reklama [b] - Barlinek Okna Artur Gubała
Jechał ''zygzakiem'' ulicą Strzelecką w Myśliborzu.
News will be here

Policjant z Wydziału Kryminalnego myśliborskiej komendy, będąc po służbie, interweniował wobec kierującego skodą, który „zygzakiem” jechał ul. Strzelecką w Myśliborzu. Okazało się, że 31-letni kierowca miał ponad 0,5 promila alkoholu. Za swoje zachowanie będzie się tłumaczył przed sądem.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę około 01.30 na ul. Strzeleckiej w Myśliborzu. Uwagę będącego po służbie funkcjonariusza myśliborskiej komendy zwrócił jadący przed nim pojazd marki Skoda, którego kierowca nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy. W pewnym momencie kierujący Skodą, zjechał na pobocze i zatrzymał swój pojazd.

Za nim zatrzymał się funkcjonariusz i podszedł do kierowcy, by zapytać o powód takiego zachowania na drodze. Okazało się, że w trakcie rozmowy funkcjonariusz wyczuł silną woń alkoholu wydobywającą się z ust kierującego. Policjant mając podejrzenie, że mężczyzna mógł kierować pojazdem znajdując się pod wpływem alkoholu uniemożliwił mu dalszą jazdę i o całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego myśliborskiej komendy.

Kierowcą Skody okazał się 31-letni obywatel Gruzji. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. W trakcie kontroli drogowej okazało się również, że mężczyzna prowadził pojazd, który nie jest dopuszczony do ruchu. 31-latek stracił już prawo jazdy, a za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Źródło: ZMY24.pl

07-12-2022 Redakcja

Komentarze

  • Co za bzdury kogo to obchodzi!!!!! A jak Kowalski będzie jechał pijany to też o tym napiszecie
  • Proszę dopisać jeszcze że panowie z policji chcieli zabrać panu z Gruzji kartę pobytu i prowokowali go do awantury.

Dodaj komentarz

News will be here

OGŁOSZENIA

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes Miejsce pracy: Myślibórz/teren woj. zachodniopomorskiego Do obowiązków zatrudnione...


Kupie dzialki budowlane

Kupie dzialki budowlane do 1000m² w Mysliborz - Miejsce.

Reklama [C] GBS Bank
Reklama [D] MARAL Hurtownia BHP

KATALOG FIRM

Firma MARAL istnieje od 1995 roku. Od roku 2005 specjalizuje się...

SONDA

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

WASIEWICZ Agnieszka
SOBOLEWSKI Piotr Jerzy

CHĘTNIE CZYTANE

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Jedna osoba zginęła w wypadku, który wydarzył się dziś około godziny pierwszej w nocy na drodze krajowej nr 119 (stara trójka) na wysokości Ściechówka.

News will be here