Reklama [b] - Barlinek Okna Artur Gubała
Policjanci odzyskali skradziony pojazd.

Policjanci z myśliborskiej drogówki w trakcie kontroli drogowej ujawnili skradziony na terenie Niemiec samochód marki Porsche o wartości około 300 000 tys. złotych. W związku z tą sprawą kierujący został zatrzymany.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu zatrzymali w miejscowości Sobienice do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Porsche. W trakcie kontroli drogowej mundurowi zwrócili uwagę na dziwne i nerwowe zachowanie kierującego pojazdem. Po dokonaniu sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że pojazd został skradziony na terenie Niemiec a tablice rejestracyjne nie pochodzą od kontrolowanego pojazdu.

Kierujący 42- letni obywatel Litwy nie potrafił racjonalnie wyjaśnić w jaki sposób wszedł w posiadanie tego pojazdu. Nie posiadał także żadnych dokumentów pojazdu. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu a 42-letni kierujący został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Wartość skradzionego pojazdu to około 300 000 tys. złotych.

Po zebranie materiału dowodowego na wniosek śledczych i prokuratora, Sąd Rejonowy w Myśliborzu zastosował wobec 42-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

13-06-2024 Redakcja

Dodaj komentarz

KATALOG FIRM

Jesteśmy wiodącym producentem aluminiowych systemów osłonowych w...
Firma Virtualnetia oferuje kompleksowe profesjonalne usługi w za...
Firma MARAL istnieje od 1995 roku. Od roku 2005 specjalizuje się...

OGŁOSZENIA

Prezes-Dyrektor Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Chojnie

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Chojnie ul. Bałtycka 2, poszukuje kandydatów na stanowisko...


Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes Miejsce pracy: Myślibórz/teren woj. zachodniopomorskiego Do obowiązków zatrudnione...

Reklama [C] GBS Bank
Reklama [D] MARAL Hurtownia BHP

SONDA

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

WASIEWICZ Agnieszka
SOBOLEWSKI Piotr Jerzy

CHĘTNIE CZYTANE

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Jedna osoba zginęła w wypadku, który wydarzył się dziś około godziny pierwszej w nocy na drodze krajowej nr 119 (stara trójka) na wysokości Ściechówka.