Reklama EDU GORZÓW
Reklama [a] - USŁUGI ELEKTRYCZNE
Policjanci zatrzymali mężczyznę kierującego samochodem pod wpływem narkotyków

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Barlinku zatrzymali kierującego, u którego przeprowadzone badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem substancji psychotropowych.

Policjanci z barlineckiej jednostki patrolując rejon gminy Barlinek w miejscowości Łubianka  zauważyli samochód osobowy marki Opel. Sposób jazdy kierowcy był bardzo niepewny co mogło wskazywać, że kierujący znajduje się  pod wpływem alkoholu czy narkotyków. 

Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że 29-letni kierujący jest trzeźwy. Mężczyznę poddano również badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu substancji psychotropowych.  Od mężczyzny pobrano krew do badań.

Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych. Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed Sądem. 

Przypomnijmy.  Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.  

Źródło: KPP w Myśliborzu

Zapraszamy na nasze portale

ePelczyce.pleLobez.pleMysliborz.pleSwidwin.plePolczyn.pleRybnik.pleChojna.pleWalcz.pl |

sponsor portalu: www.geodezjabarlinek.pl

05-10-2022 Redakcja

Dodaj komentarz