Reklama [b] - Barlinek Okna Artur Gubała
Remont drogi gminnej ul. Armii Polskiej w Myśliborzu - podpisanie umowy z wykonawcą.

11 marca w Urzędzie Miejskim w Myśliborzu podpisano umowę z Wykonawcą, firmą Maldrobud Sp. z o.o. Sp. k. na wykonanie zadania pn. „Remont drogi gminnej ul. Armii Polskiej w Myśliborzu”.

News will be here

Przedmiotowa inwestycja dofinansowana jest ze środków pochodzących z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 2 503 892,31 zł.

Remont będzie polegał na wymianie konstrukcji oraz nawierzchni jezdni, chodników oraz miejsc parkingowych. W ramach inwestycji powstanie wyniesione skrzyżowanie (ul. Klasztorna) wraz z doświetleniem przejścia dla pieszych. Planowane jest rozdzielenie ścieków sanitarnych od wód opadowych i roztopowych.

Istniejąca sieć kanalizacji ogólnospławnej pełnić będzie funkcję kanalizacji sanitarnej a poprzez zaprojektowaną nową sieć kanalizacji deszczowej odprowadzane zostaną wody opadowe i roztopowe. W ramach inwestycji zostanie także przebudowana istniejąca sieć wodociągowa.

Remont ul. Armii Polskiej jest kolejnym etapem rewitalizacji starego miasta. Poprawa infrastruktury drogowej na przedmiotowym terenie, przyczyni się do polepszenia komfortu jazdy, zwiększając bezpieczeństwo na danym obszarze oraz zmniejszając emisję hałasu.

Źródło: UM Myślibórz

17-03-2024 Redakcja

Dodaj komentarz

News will be here

OGŁOSZENIA

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes Miejsce pracy: Myślibórz/teren woj. zachodniopomorskiego Do obowiązków zatrudnione...


Kupie dzialki budowlane

Kupie dzialki budowlane do 1000m² w Mysliborz - Miejsce.

Reklama [C] GBS Bank
Reklama [D] MARAL Hurtownia BHP

KATALOG FIRM

Firma MARAL istnieje od 1995 roku. Od roku 2005 specjalizuje się...

SONDA

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

WASIEWICZ Agnieszka
SOBOLEWSKI Piotr Jerzy

CHĘTNIE CZYTANE

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Jedna osoba zginęła w wypadku, który wydarzył się dziś około godziny pierwszej w nocy na drodze krajowej nr 119 (stara trójka) na wysokości Ściechówka.

News will be here