Reklama [b] - Barlinek Okna Artur Gubała
Uwaga! Protest Rolników! Będą utrudnienia w ruchu!

Urząd Miejski w Myśliborzu został poinformowany o zamiarze zorganizowania zgromadzenia - protestu rolników przeciwko polityce rolnej rządu w dniach 20 - 26 marca 2024r. (7 dni) w godzinach 7.00 - 19.00 w Myśliborzu na drodze krajowej nr 26 (obwodnica Myśliborza i rondo im S. Dariusa i S. Girenasa) oraz drogach gminnych (ul. Dworcowa, ul. 1-go Maja, ul. Boh. Warszawy), a także drodze powiatowej (ul. Łużycka), według następującego schematu:

News will be here

- w godz. 7.00 - 9.00 postój pojazdów i maszyn przy ul. Dworcowej i ul. Kamiennej w Myśliborzu - bez utrudnień w ruchu,
- w godz. 9.00 -12.00 przejazd pojazdów ul. Dworcową, 1-go Maja, Boh. W-wy , Łużycką, obwodnicą miasta do ronda Dariusa i Girenasa - na rondzie nastąpi postój pojazdów i zablokowanie ruchu pojazdów z jednoczesnym udostępnieniem tzw. korytarza życia,
- w godz. 12.00 - 19.00 przejazd pojazdów na ww. trasie bez blokowania ruchu drogowego.

Organizowane zgromadzenie - protest rolników będzie powodował utrudnienia w ruchu drogowym.

Prosimy o zachowanie czujności i zasad bezpieczeństwa oraz stosowanie się do poleceń obecnych na miejscu służb.

Aktualizacja z 18.03.2024r.

W dniu 20 marca 2024 roku na terenie Myśliborza w godzinach 7:00 - 19:00 planowany jest kolejny protest rolników połączony z blokowaniem rond a także ulic miasta. W powyższym terminie oraz przez następnych 7 dni do 26 marca 2024 roku w godzinach 09:00-12:00 planowany jest przejazd ulicami Myśliborza tj. ul. Dworcową, 1 Maja, Boh. Warszawy, Łużycką oraz obwodnicą Myśliborza a następnie na rondzie Dariusa i Girenasa nastąpi postój pojazdów i zablokowanie ruchu.

Następnie o godzinie 12:00 rondo zostanie odblokowane a do godziny 19:00 wymienionymi ulicami będzie odbywał się ruch ciągników bez blokowania ruchu drogowego. Protest o podobnym charakterze odbędzie się także w Barlinku i będzie polegał na blokowaniu ronda na ul. Okrętowej i ul. Szosa do Lipian oraz skrzyżowania ul. Myśliborskiej z ul. Gorzowską i potrwa od 20 marca 2024 roku do 20 kwietnia 2024 roku.

Wszystkie działania związane z protestem będą zabezpieczali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu oraz z Komisariatu Policji w Barlinku. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności oraz o omijanie miejsc oraz dróg związanych z planowanym protestem.

Źródło: UM Myślibórz/ Policja Myślibórz

17-03-2024 Redakcja

Dodaj komentarz

News will be here

OGŁOSZENIA

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes

Doradca Klienta w Zespole Doradców Biznes Miejsce pracy: Myślibórz/teren woj. zachodniopomorskiego Do obowiązków zatrudnione...


Kupie dzialki budowlane

Kupie dzialki budowlane do 1000m² w Mysliborz - Miejsce.

Reklama [C] GBS Bank
Reklama [D] MARAL Hurtownia BHP

KATALOG FIRM

Firma MARAL istnieje od 1995 roku. Od roku 2005 specjalizuje się...

SONDA

Wybory Samorządowe 2024. Kandydaci na Burmistrza. Na kogo oddasz swój głos?

WASIEWICZ Agnieszka
SOBOLEWSKI Piotr Jerzy

CHĘTNIE CZYTANE

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Śmiertelny wypadek między Gorzowem a Myśliborzem.

Jedna osoba zginęła w wypadku, który wydarzył się dziś około godziny pierwszej w nocy na drodze krajowej nr 119 (stara trójka) na wysokości Ściechówka.

News will be here