Akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków – sprawa Prokuratury Rejonowej w Myśliborzu.

Prokurator Rejonowy w Myśliborzu skierował do Sądu Rejonowego w Myśliborzu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, któremu zarzucono, iż we wrześniu 2019r. posiadał wbrew przepisom ustawy znaczną ilość środka odurzającego i substancji psychotropowych w postaci marihuany o łącznej wadze 460,64 gramów, amfetaminy o łącznej wadze 97,09 grama,  oraz 3-CMC o wadze 0,54 grama, czyniąc w ten sposób  przygotowania do wprowadzenia do obiegu znacznych wyżej wymienionych ilości środka odurzającego i substancji psychotropowych, tj. o czyn z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i inne.

Prokuratura Rejonowa w Myśliborzu nadzorowała postępowanie w przedmiotowej sprawie. W dniu 18 września 2019r. podczas przeszukania pojazdu należącego do podejrzanego, funkcjonariusze Policji ujawnili susz roślinny, plastikowe pudełka z zawartością białego proszku i proszku koloru beżowego, oraz wagę elektroniczną. Na podstawie uzyskanej w toku postępowania opinii biegłych ustalono, że ujawnione w pojeździe substancje to marihuana o łącznej wadze 460,64 gramów, amfetamina o łącznej wadze 97,09 grama, oraz 3-CMC o wadze 0,54 grama.

Podejrzany został zatrzymany, a na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Ten środek zapobiegawczy był stosowany również w dniu kierowania aktu oskarżenia do Sądu. 

Podejrzany (lat 35) był w przeszłości karany sądownie. Za zarzucane podejrzanemu przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od roku  do 10 lat.

 

STRONA GŁÓWNA


Źródło: PO SZCZECIN
Zdjęcie: KPP MYŚLIBÓRZ

 

Zapraszamy na nasze pozostałe portale:

 

 

ePelczyce.pl 

 

ePolczyn.pl

 

eLobez.pl

 

eSwidwin.pl

 

eWalcz.pl

 

eChojna.pl

 

31-01-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.