Reklama [B] - Autopromocja
Bartosz Zmarzlik ambasadorem marki GBS Banku.

Wraz z początkiem kwietnia Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku nawiązał współpracę z gwiazdą Stali Gorzów – Bartoszem Zmarzlikiem. Roczny kontrakt zawarty pomiędzy instytucją a znanym żużlowcem obejmuje wspólne działania wizerunkowe oraz promocyjne, jakie zaplanowano na rok 2020.

- To oczywiście nie jest pierwsze spotkanie mistrza świata z naszym Bankiem – podkreśla Dariusz Włodkowski, Członek Zarządu ds. Sprzedaży w GBS Banku – już wcześniej zdarzało nam się sponsorować sukcesy Bartka, gdy był jeszcze bardzo młodym żużlowcem. Teraz odświeżamy tę dobrą znajomość, chcąc wspólnie promować ideę bankowości spółdzielczej i jej mobilne przyspieszenie. Wspólnie zaplanowane działania wizerunkowe mają na celu nie tylko przedstawienie GBS Banku szerszej i młodszej publiczności jako banku otwartego na innowacje, nieustępującego w niczym bankom komercyjnym. Ich celem ma być także zaszczepienie w młodych ludziach idei korzystania z bankowości, która wnosi wiele dobrego do życia lokalnych społeczności.Bo Bartosz Zmarzlik znany jest z tego, że chętnie pomaga tym, którzy tego potrzebują… GBS również pomaga i tu nasze systemy wartości po prostu się spotykają – dodaje Dariusz Włodkowski.

Cały wywiad z Dariuszem Włodkowskim do przeczytania na blogu GBS Banku: www.modnaspoldzielczosc.pl

Bartosz Zmarzlik to zaledwie 25-letni zawodnik, który w sezonie 2019 został indywidualnym mistrzem świata i trzecim w historii Polakiem, który zdołał wywalczyć tak ważny tytuł. W tym samym roku wygrał 85. Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na najlepszego Sportowca Polski. Wcześniej żużlowiec sięgnął po tytuł indywidualnego mistrza świata juniorów w 2015 roku, a także indywidualnego mistrza Europy juniorów w roku 2012. Na co dzień mieszka w Kinicach, gdzie wraz z rodzicami i bratem Pawłem prowadzi rodzinny biznes.


Zdjęcie: Bartosz Zmarzlik. Rok 2012

01-05-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.