Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
Inwestycja w bezpieczeństwo energetyczne

 

Następny odcinek linii energetycznej 400 kV relacji Krajnik-Baczyna uzyskał zgodę na realizację. Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję o pozwoleniu na budowę strategicznej inwestycji w zakresie sieci przesyłowej „Budowa linii 400 kV relacji Krajnik-Baczyna na odcinku od SE Krajnik do istniejących słupów nr 11 i 516”. Inwestycja zlokalizowana jest na trenie gminy Gryfino.

 

- Linia przesyłowa Krajnik-Baczyna zapewni bezpieczeństwo energetyczne mieszkańcom kolejnych gmin w naszym województwie – mówi wojewoda Tomasz Hinc. - Całość 70-kilometrowej inwestycji będzie przebiegała przez 3 zachodniopomorskie powiaty: gryfiński, pyrzycki i myśliborski, a także gorzowski, w województwie lubuskim.

Dzisiejsza decyzja obejmuje również demontaż istniejącej linii 400 kV Plewiska-Krajnik na odcinku pomiędzy słupami nr 516 i 517 i demontaż istniejącej linii 400 kV Krajnik-Morzyczyn na odcinku pomiędzy słupami nr 10 i 11.

Pozwolenie na budowę odcinka linii 400 kV Krajnik-Baczyna - od słupa nr Ko13 do słupa nr My42 na terenie gmin Kozielice (powiat pyrzycki) i Myślibórz zostało wydane przez wojewodę 30 września 2019.

 

źródło: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki

10-01-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.