4line catering dietetyczny
Reklama [B1 - IMC
Ograniczenia w ruchu na ul. Ratuszowej

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami związanymi z remontem budynku przy ul. Ratuszowa 12 od dnia 13.10.2021r. nastąpi zamknięcie odcinka ul. Ratuszowej od skrzyżowania z ul. Mariacką do skrzyżowania z ul. Warszawską i zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w Myśliborzu.

Zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu objazd zamkniętego odcinka ul. Ratuszowej odbywał będzie się przez ul. Rynek im. Jana Pawła II, ul. Andersa następnie przez ul. Pionierów, ul. Pileckiego ponownie przez ul. Rynek im. Jana Pawła II do ul. Warszawskiej.
Ruch pojazdów zgodnie z oznakowaniem na drodze.

Schemat trasy i oznakowania objazdu znajduje się w poniższym załączniki.

Utrudnienia na tym odcinku drogi gminnej potrwają do 15.10.2021 r. Przepraszamy mieszkańców Myśliborza za utrudnienia w ruchu.

Schemat trasy i oznakowania objazdu

 

źródło: UMiG Myślibórz

12-10-2021 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank
R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ
Reklama IMC
Reklama 3 - IMC
R E K L A M A 4
Reklama 4 - Gryfstone
Reklama 5 - Pomoc drogowa
Reklama 6 - Virtualnetia.com

OGŁOSZENIA

FIRMY

Virtualnetia

Kompleksowa obsługa z zakresu projektowania i tworzenia stron WWW, sklepów internetowych oraz reklamy w sieciach społecznościowy...

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

Reklama 3

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.