Reklama [B] - Autopromocja
Pół mln zł na sportową promocję Pomorza Zachodniego. Kluby już mogą ubiegać się o marszałkowskie fundusze

500 tys. zł czeka na zachodniopomorskie kluby, które zdecydują się na sportową promocję Pomorza Zachodniego. Trwa nabór ofert. Wnioski można składać do 24 lutego br.

 

Władze samorządu województwa od 8 lat wspierają kluby sportowe, które podejmują się promocji regionu. Od 2013 roku Urząd Marszałkowski przeznaczył na ten cel 3 mln zł.

 

- Pomorze Zachodnie to region aktywny sportowo, z wieloma aspiracjami i nadziejami na kolejne sukcesy. Od kilku lat dofinansowujemy kluby sportowe występujące w najwyższych klasach rozgrywkowych, które godnie reprezentują zarówno swoje miasto, jak i województwo zachodniopomorskie. To doskonały sposób na budowanie regionalnej, sportowej tożsamości, bo nasze drużyny z powodzeniem rywalizują na najwyższym poziomie, walczą o najlepsze lokaty, zdobywają tytuły i medale, a ich występy gwarantują niezapomniane emocje - zaznacza zachodniopomorski marszałek Olgierd Geblewicz.

 

Konkurs organizowany jest w siedmiu kategoriach. Postępowanie przewidziano dla klubów posiadających drużyny w najwyższych klasach rozgrywkowych np.: piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkowej, koszykówki, futbolu amerykańskiego oraz sportach wodnych. W tym ostatnim przypadku środki wspomóc mają organizację wydarzeń o randze Mistrzostw Świata, Europy oraz Polski rozgrywanych w naszym regionie.

 

W 2019 roku wsparcie trafiło do 12 klubów z Pomorza Zachodniego. Byli to m.in. piłkarze nożni Pogoni Szczecin, siatkarki Chemika Police, piłkarki ręczne AZS Energa Koszalin czy Towarzystwo Żeglarstwa Regatowego. Doświadczenia z lat poprzednich pokazały, że realizowane przez sportowych partnerów świadczenia są różnorodne: od umieszczenia logo na strojach sportowych, przez oznakowanie gadżetów, szalików, sprzętu, po bandy LED na obiektach oraz zapowiedzi spikera podczas zawodów. 

 

Szczegółowe informacje o konkursie:  Sportowa promocja Pomorza Zachodniego

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

28-01-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Reklama 3

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.