Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
POLICJANCI ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji w Chojnie zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o uprawę konopi indyjskich. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli około 124 krzewów konopi indyjskich. Zabezpieczone krzaki miały do 2,5 m. wysokości.

Funkcjonariusze z Chojny działając na podstawie własnych informacji, ujawnili w komleksie leśnym, na terenie powiatu gryfińskiego plantację konopi indyjskich. W związku ze sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty w myśl art. 62 ust. 1, oraz art. 63 ust. 1 i 3 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz.U.2019.0.852). Jeden z zatrzymanych mężczyzn był osobą poszukiwaną listem gończym.

 

Prokurator Rejonowy w Gryfinie skierował do Sądu Rejonowego w Gryfinie wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec jednego z zatrzymanych. Wobec drugiego zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, poreczenia majątkowego i zakazu opuszczania kraju.

Mężczyznom grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP w Gryfinie

10-09-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.