Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
Jechał z prędkością 191 km/h będąc w stanie po użyciu alkoholu.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, zatrzymali do kontroli drogowej 33-latka, który na drodze S-3 jechał z prędkością 191 km/h. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna kompletnie zlekceważył obowiązujące przepisy i wsiadł za kierownicę mając blisko 0,26 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze z myśliborskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki BMW. Wykonany pomiar na videorejestratorze nieoznakowanego radiowozu wskazał, że kierowca poruszając się drogą S- 3 w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 120 km/h, pędził z prędkością 191 km/h. Policjanci w trakcie rutynowych czynności, dokonali także sprawdzenia kierującego na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.Badanie wykazało u 33 - letniego kierującego 0,26 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierującemu prawo jazdy oraz zakazali dalszej jazdy.

Teraz 33 - letni kierujący musi liczyć się z konsekwencjami swojego czynu. Mężczyzny oprócz zatrzymania prawa jazdy  nie ominą również konsekwencje związane z przekroczeniem dozwolonej prędkości. W tej sprawie został już skierowany wniosek o ukaranie do Sądu.

Każdy uczestnik ruchu drogowego, bez znaczenia czy to kierowca, rowerzysta czy pieszy, powinien przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Lekkomyślne zachowanie, pośpiech, czy brak uwagi, mogą doprowadzić do poważnego wypadku.

Wszyscy powinni też pamiętać, że alkohol bez względu na to, jaką ilość go wypijemy – zawsze może wpłynąć na naszą koncentrację. Dlatego nigdy nie należy wsiadać za kółko po spożyciu alkoholu – chwila złudnej pewności siebie na drodze, może mieć tragiczne konsekwencje.

Źródło: KPP Myślibórz

19-02-2019 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

Fizjoterapeuta Kamil Wróblewski

Rehabilitacja, masaż, terapia manualna.

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.