Reklama [B] - Autopromocja
Tymczasowy areszt dla mieszkańca powiatu myśliborskiego za szereg kradzieży paliwa

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zatrzymali mieszkańca powiatu myśliborskiego, który dokonał kradzieży paliwa na stacji paliw na terenie powiatu pyrzyckiego. Mężczyzna przyznał się do winy, ponadto jak się okazało dokonał on szeregu kradzieży paliwa na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym roku pod koniec września na jednej ze stacji benzynowych w powiecie pyrzyckim doszło do kradzieży paliwa. Sprawca przyjechał samochodem marki VW po czym zatankował ponad 200 litrów paliwa po czym nie uiszczając rachunku odjechał z miejsca. Z zebranych materiałów w sprawie ustalono, że tablice rejestracyjne w jakie wyposażony został pojazd były kradzione. Kryminalni prowadząc swoje dalsze czynności trafili na ślad mieszkańca powiatu myśliborskiego.

Funkcjonariusze zatrzymali 40 – letniego mężczyznę. W trakcie przeszukania pojazdu należącego do 40 – latka ujawnili tablice rejestracyjne, które zostały utracone w powiecie stargardzkim.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów. Sprawa ma charakter rozwojowy. Niewykluczone że, mężczyzna usłyszy jeszcze kilka zarzutów, ponieważ dopuścił się on szeregu kradzieży paliwa na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Postanowieniem sądu najbliższe 3 miesiące podejrzany spędzi w areszcie.

Źródło: KPP w Pyrzycach

 

 

Zapraszamy na nasze pozostałe portale:

 

 

ePelczyce.pl 

 

ePolczyn.pl

 

eLobez.pl

 

eSwidwin.pl

 

eWalcz.pl

 

eChojna.pl

31-01-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.