Reklama [B] - Autopromocja
Uwaga! Awaria sieci wodociągowej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Myśliborzu informuje, że w dniu 11 marca 2020 r. wystąpiła awaria sieci wodociągowej na skrzyżowaniu ulic Kamiennej i Piłsudzkiego.

W związku z koniecznością usunięcia awarii wystąpią braki wody w części miasta położonej między dawnym przejazdem kolejowym a miejscowością Wierzbnica. Możliwe są róznież odcięcia wody w innych rejonach miasta. Na chwilę obecną Przedsiębiorstwo nie potrafi dokładnie określić terminu usunięcia awarii.

Za powstałe trudności przeprasza

 

źródło: UM Myślibórz

zdjęcie: PWiK Myślibórz

12-03-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

MYŚLIBÓRZ Pogoda
R E K L A M A 1
Reklama 1 - GBS Bank

OGŁOSZENIA

R E K L A M A 2
Reklama 2 - MARAL - Hurtownia BHP / PPOŻ

FIRMY

eMysliborz.pl

eMysliborz.pl wieści z miasta i okolic

Dom weselny Dworek w Dolinie

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północn...

SEMILAC - dystrybutor kosmetyków i akcesoriów do stylizacji pazn...

Oficjalny sklep producenta lakierów do paznokci Semilac. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do st...

SONDA

Czy podoba Ci się portal emysliborz.pl

TAK
NIE
P A R T N E R Z Y

© 2018 eMysliborz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator: Maciej.
Redakcja serwisu EMYSLIBORZ.PL nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialnośći za treść dodanych ogłoszeń, publikowanych firm oraz reklam.